SMCJ120A
DigiKeys produktnummer
SMCJ120AFSTR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCJ120AFSCT-ND - Remsbit (CT)
SMCJ120AFSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ120A
Beskrivning
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
193V Klämma 7,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ120A Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
7,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
120V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
133V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
193V