SMB10J9.0A
DigiKeys produktnummer
1801-SMB10J9.0ATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMB10J9.0A
Beskrivning
TVS DIODE 9VWM 15.4VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15,4V Klämma 64,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMB)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMB10J9.0A Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
64,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
1000W (1kW)
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
9V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
10V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
15,4V