SMB10J20CA
DigiKeys produktnummer
1801-SMB10J20CATR-ND - Remsa och spole (TR)
1801-SMB10J20CACT-ND - Remsbit (CT)
1801-SMB10J20CADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMB10J20CA
Beskrivning
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32,4V Klämma 30,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMB)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
30,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
1000W (1kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
20V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
22,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
32,4V