SMB10J17A
DigiKeys produktnummer
1801-SMB10J17ATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMB10J17A
Beskrivning
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27,6V Klämma 36,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMB)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMB10J17A Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
36,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1000W (1kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
17V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
18,9V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
27,6V