LTD7S24CAH
DigiKeys produktnummer
1801-LTD7S24CAHTR-ND - Remsa och spole (TR)
1801-LTD7S24CAHCT-ND - Remsbit (CT)
1801-LTD7S24CAHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LTD7S24CAH
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 24VC DO218AB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24V (typ) Klämma 300A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-218AB
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
300A
Tillv.
Effekt - toppuls
7700W (7,7kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Typ
Zener
Grad
Automotive
Dubbelriktade kanaler
1
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
24V
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Inkapsling/låda
DO-218AB
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
24V (typ)