5.0SMDJ100AH
DigiKeys produktnummer
1801-5.0SMDJ100AHTR-ND - Remsa och spole (TR)
1801-5.0SMDJ100AHCT-ND - Remsbit (CT)
1801-5.0SMDJ100AHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5.0SMDJ100AH
Beskrivning
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
162V Klämma 30,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
30,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - backspänning (typ)
100V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
111V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
162V