1.5SMC22CA
DigiKeys produktnummer
1801-1.5SMC22CATR-ND - Remsa och spole (TR)
1801-1.5SMC22CACT-ND - Remsbit (CT)
1801-1.5SMC22CADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC22CA
Beskrivning
TVS DIODE 18.8VWM 30.6V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30,6V Klämma 51A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5SMC22CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
51A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
18,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
20,9V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
30,6V