1.5SMC22A M6G
DigiKeys produktnummer
1.5SMC22AM6G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC22A M6G
Beskrivning
TVS DIODE 18.8VWM 30.6V DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30,6V Klämma 51A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
51A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - backspänning (typ)
18,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
20,9V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
30,6V