1.5SMC20AH är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Eaton - Electronics Division
I lager: 0
Datablad
27,7V Klämma 56A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
1.5SMC20AH
DigiKeys produktnummer
1801-1.5SMC20AHTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC20AH
Beskrivning
TVS DIODE 17.1VWM 27.7V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5SMC20AH Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
17,1V
Spänning - genombrott (min)
19V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
27,7V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
56A