1.5SMC200A M6G
DigiKeys produktnummer
1.5SMC200AM6G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC200A M6G
Beskrivning
TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
274V Klämma 5,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
171V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
190V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
274V