1.5SMC18CA V7G är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
25,5V Klämma 60A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
1.5SMC18CA V7G
DigiKeys produktnummer
1.5SMC18CAV7G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC18CA V7G
Beskrivning
TVS DIODE 15.3VWM 25.5V DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
60A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Tillämpningar
Telekom
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
15,3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
17,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
25,5V