1.5SMC10AH
DigiKeys produktnummer
1801-1.5SMC10AHTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC10AH
Beskrivning
TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14,5V Klämma 108A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Serie
Tillämpningar
Telekom
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
8,55V
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - genombrott (min)
9,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
14,5V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
108A