1.5KE13AH är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
18,2V Klämma 86A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
1.5KE13AH
DigiKeys produktnummer
1801-1.5KE13AHTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE13AH
Beskrivning
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1.5KE13AH Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
86A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
11,1V
Spänning - genombrott (min)
12,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
18,2V