1.5KE120CAH är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
165V Klämma 9,5A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
1.5KE120CAH
DigiKeys produktnummer
1801-1.5KE120CAHTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE120CAH
Beskrivning
TVS DIODE 102VWM 165VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1.5KE120CAH Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
9,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
102V
Spänning - genombrott (min)
114V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
165V