XZABBCNANF-32.000000
DigiKeys produktnummer
1664-XZABBCNANF-32.000000TR-ND - Remsa och spole (TR)
1664-XZABBCNANF-32.000000CT-ND - Remsbit (CT)
1664-XZABBCNANF-32.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XZABBCNANF-32.000000
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
32 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,05x1,65)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,081" x B 0,065" (2,05 x 1,65mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)
Lastkapacitans
8pF