XYDEECNANF-24.000000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
24 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
XYDEECNANF-24.000000
DigiKeys produktnummer
XYDEECNANF-24.000000-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XYDEECNANF-24.000000
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
XYDEECNANF-24.000000 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,55x2,05)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,100" x B 0,081" (2,55 x 2,05mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)
Lastkapacitans
12pF