XXCCEINANF-27.120000
DigiKeys produktnummer
1664-XXCCEINANF-27.120000TR-ND - Remsa och spole (TR)
1664-XXCCEINANF-27.120000CT-ND - Remsbit (CT)
1664-XXCCEINANF-27.120000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XXCCEINANF-27.120000
Beskrivning
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27.12 MHz ±20ppm Kristaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-10°C-60°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
27.12 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)
Lastkapacitans
10pF