XXBBBCNANF-16.000000
DigiKeys produktnummer
1664-XXBBBCNANF-16.000000TR-ND - Remsa och spole (TR)
1664-XXBBBCNANF-16.000000CT-ND - Remsbit (CT)
1664-XXBBBCNANF-16.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XXBBBCNANF-16.000000
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 MHz ±10ppm Kristaller 9pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)
Lastkapacitans
9pF