X5HGGJNINF-100.000000
DigiKeys produktnummer
1664-X5HGGJNINF-100.000000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
X5HGGJNINF-100.000000
Beskrivning
CRYSTAL 100.0000MHZ 20PF THOLE
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz ±5ppm Kristaller 20pF 120 Ohms HC-45U
Kategori
Lastkapacitans
20pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
120 Ohms
Serie
Driftläge
3:e överton
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
100 MHz
Storlek/dimension
L 0,315" x B 0,122" (8,00 x 3,10mm)
Frekvenstolerans
±5ppm
Höjd - monterad (max)
0,338" (8,60mm)