X3LEELNANF-38.400000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taitien
I lager: 425
Datablad
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
38.4 MHz ±30ppm Kristaller 6pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
X3LEELNANF-38.400000
DigiKeys produktnummer
1664-1423-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
X3LEELNANF-38.400000
Beskrivning
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
38.4 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,018" (0,45mm)