X3LBBCNANF-32.000000
DigiKeys produktnummer
1664-X3LBBCNANF-32.000000TR-ND - Remsa och spole (TR)
1664-X3LBBCNANF-32.000000CT-ND - Remsbit (CT)
1664-X3LBBCNANF-32.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
X3LBBCNANF-32.000000
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 MHz ±10ppm Kristaller 6pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
32 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,65x1,25)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,065" x B 0,049" (1,65 x 1,25mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)