VLCUWCWTNF-122.880000
DigiKeys produktnummer
1664-VLCUWCWTNF-122.880000TR-ND - Remsa och spole (TR)
1664-VLCUWCWTNF-122.880000CT-ND - Remsbit (CT)
1664-VLCUWCWTNF-122.880000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VLCUWCWTNF-122.880000
Beskrivning
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ SNWV
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
122.88 MHz VCXO Sinusvåg Oscillator 5V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±35ppm
Serie
Absolute Pull Range (APR)
±35ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
30mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,547" x B 0,358" (13,90 x 9,10mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,222" (5,65mm)