OYETDLJANF-50.000000
DigiKeys produktnummer
1664-OYETDLJANF-50.000000TR-ND - Remsa och spole (TR)
1664-OYETDLJANF-50.000000CT-ND - Remsbit (CT)
1664-OYETDLJANF-50.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OYETDLJANF-50.000000
Beskrivning
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
15mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)