OXKTGCJANF-0.032768 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Direkt
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
OXKTGCJANF-0.032768
DigiKeys produktnummer
OXKTGCJANF-0.032768-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OXKTGCJANF-0.032768
Beskrivning
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
1,8V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
60µA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)