OXKIDLJANF-0.032768 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
QST
I lager: 50
Datablad
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
OXKIDLJANF-0.032768
DigiKeys produktnummer
1664-OXKIDLJANF-0.032768TR-ND - Remsa och spole (TR)
1664-OXKIDLJANF-0.032768CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OXKIDLJANF-0.032768
Beskrivning
XTAL OSC XO 32.768KHZ 3.3V COMS
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Ström - drift (max)
10µA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)