OXETGCJANF-12.288000
DigiKeys produktnummer
1664-OXETGCJANF-12.288000TR-ND - Remsa och spole (TR)
1664-OXETGCJANF-12.288000CT-ND - Remsbit (CT)
1664-OXETGCJANF-12.288000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OXETGCJANF-12.288000
Beskrivning
XTAL OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12.288 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
10mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)