OXETGCJANF-12.288000 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | OXETGCJANF-12.288000 |
Beskrivning | XTAL OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 11 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 12.288 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Utgång CMOS |
Tillv. | Spänning - källa 3,3V |
Serie | Frekvensstabilitet ±50ppm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -20°C-70°C |
Artikelstatus Aktiv | Ström - drift (max) 10mA |
Resonatorbas | Monteringstyp Ytmontering |
Typ | Inkapsling/låda 4-SMD, utan ledning |
Frekvens | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Funktion Aktivera/inaktivera | Höjd - monterad (max) 0,043" (1,10mm) |