OOEWGLHAYF-100.000000MHZ
DigiKeys produktnummer
1664-OOEWGLHAYF-100.000000MHZ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OOEWGLHAYF-100.000000MHZ
Beskrivning
XTAL OSC XO 100MHZ 3.3V HCSL SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
HCSL
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Band (byggindustri)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
38mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,085" x B 0,069" (2,15 x 1,75mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,032" (0,81mm)