NA-100M-6810 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taitien
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taitien
I lager: 0
Datablad
100 MHz OCXO Sinusvåg Oscillator 12V 8-DIP, 4 ledningar (halv storlek, metallkapsling)
NA-100M-6810
DigiKeys produktnummer
NA-100M-6810-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NA-100M-6810
Beskrivning
XTAL OSC OCXO 100.0000MHZ SNWV
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
12V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Box
Ström - drift (max)
380mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Resonatorbas
Inkapsling/låda
8-DIP, 4 ledningar (halv storlek, metallkapsling)
Typ
Storlek/dimension
L 1,015" x B 1,015" (25,78 x 25,78mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,500" (12,70mm)