XL25D-TO220-20-14-0.64
DigiKeys produktnummer
1168-XL25D-TO220-20-14-0.64-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XL25D-TO220-20-14-0.64
Beskrivning
CERAMIC HEAT SPREADER 20X14X0.63
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kylare TO-220 Keramisk Värmespridare
Kategori
Form
Rektangulär
Tillv.
Längd
0,787" (20,00mm)
Serie
Bredd
0,551" (14,00mm)
Förpackning
Bulk
Fenhöjd
0,025" (0,64mm)