TG-T1000T-340-340-0.11
DigiKeys produktnummer
1168-TG-T1000T-340-340-0.11-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-T1000T-340-340-0.11
Beskrivning
THERMAL TAPE 340X340MM GREY
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 340,00mm x 340,00mm Kvadrat Vidhäftande (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,0043" (0,110mm)
Stöd, bärare
Polyetentereftalat (PET)
Färg
Grå
Termisk konduktivitet
1,3W/m-K
Form
Kvadrat
Kontur
340,00mm x 340,00mm
Lagrings-/infrysningstemperatur
77°F (25°C) eller lägre