TG-T1000-98-49-0.25-5PT
DigiKeys produktnummer
1168-TG-T1000-98-49-0.25-5PT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-T1000-98-49-0.25-5PT
Beskrivning
THERM TAPE 98X49MM W/ADH WHT
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor White 98,00mm x 49,00mm Rektangulär Vidhäftande (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,0100" (0,254mm)
Tillverkare
t-Global Technology
Material
Akrylisk elastomer
Serie
Lim
Vidhäftande (båda sidor)
Förpackning
Bulk
Stöd, bärare
Glasfiber
Artikelstatus
Aktiv
Färg
White
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
1,0W/m-K
Typ
Band
Hållbarhetstid
6 månader
Form
Rektangulär
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Kontur
98,00mm x 49,00mm
Lagrings-/infrysningstemperatur
77°F (25°C) eller lägre