TG-T1000-8-8-0.25-5PT
DigiKeys produktnummer
1168-TG-T1000-8-8-0.25-5PT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-T1000-8-8-0.25-5PT
Beskrivning
THERM TAPE 8X8MM W/ADH WHT
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor White 8,00mm x 8,00mm Kvadrat Vidhäftande (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,0100" (0,254mm)
Termisk konduktivitet
1,0W/m-K
Form
Kvadrat
Kontur
8,00mm x 8,00mm
Lagrings-/infrysningstemperatur
77°F (25°C) eller lägre