TG-T1000-33-11-0.25-5PT
DigiKeys produktnummer
1168-TG-T1000-33-11-0.25-5PT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-T1000-33-11-0.25-5PT
Beskrivning
THERM TAPE 33X11MM W/ADH WHT
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor White 33,00mm x 11,00mm Rektangulär Vidhäftande (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,0100" (0,254mm)
Termisk konduktivitet
1,0W/m-K
Form
Rektangulär
Kontur
33,00mm x 11,00mm
Lagrings-/infrysningstemperatur
77°F (25°C) eller lägre