TG-AL373-640-320-2.0-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-AL373-640-320-2.0-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-AL373-640-320-2.0-0
Beskrivning
THERM PAD 640X320MM YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Gul 640,00mm x 320,00mm Rektangulär
Kategori
Kontur
640,00mm x 320,00mm
Tjocklek
0,0790" (2,007mm)
Termisk konduktivitet
1,7W/m-K