TG-AL373-640-320-0.5-1A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-AL373-640-320-0.5-1A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-AL373-640-320-0.5-1A
Beskrivning
THERM PAD 640X320MM W/ADH YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Gul 640,00mm x 320,00mm Rektangulär Vidhäftande (en sida)
Kategori
Tjocklek
0,0197" (0,500mm)
Serie
Lim
Vidhäftande (en sida)
Termisk konduktivitet
1,7W/m-K
Form
Rektangulär
Hållbarhetstid
12 månader
Kontur
640,00mm x 320,00mm