TG-AL373-640-320-0.5-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-AL373-640-320-0.5-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-AL373-640-320-0.5-0
Beskrivning
THERM PAD 640X320MM YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Gul 640,00mm x 320,00mm Rektangulär
Kategori
Kontur
640,00mm x 320,00mm
Tillverkare
t-Global Technology
Tjocklek
0,0197" (0,500mm)
Serie
Material
Silikonelastomer
Förpackning
Box
Stöd, bärare
Glasfiber
Artikelstatus
Föråldrad
Färg
Gul
Typ
Strömledande platta, ark
Termisk konduktivitet
1,7W/m-K