TG-AL373-310-310-2.0-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-AL373-310-310-2.0-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-AL373-310-310-2.0-0
Beskrivning
THERM PAD 310MMX310MM YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Gul 310,00mm x 310,00mm Kvadrat
Kategori
Kontur
310,00mm x 310,00mm
Tjocklek
0,0790" (2,007mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Bulk
Gul
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
1,8W/m-K