TG-AL373-300-300-2.0-1A har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
t-Global Technology
I lager: 0
Datablad
Termiska plattor Gul 300,00mm x 300,00mm Kvadrat Vidhäftande (en sida)
TG-AL373-300-300-2.0-1A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-AL373-300-300-2.0-1A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-AL373-300-300-2.0-1A
Beskrivning
THERM PAD 300MMX300MM W/ADH YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Tjocklek
0,0790" (2,007mm)
Serie
Lim
Vidhäftande (en sida)
Förpackning
Box
Termisk konduktivitet
1,7W/m-K
Form
Kvadrat
Hållbarhetstid
12 månader
Kontur
300,00mm x 300,00mm