TG-AL373-150-150-1.0-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-AL373-150-150-1.0-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-AL373-150-150-1.0-0
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Gul 150,00mm x 150,00mm Kvadrat
Kategori
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Förpackning
Box
Artikelstatus
Inte för nya designer
Termisk konduktivitet
1,7W/m-K
Hållbarhetstid
24 månader
Form
Kvadrat
Basproduktens nummer
Kontur
150,00mm x 150,00mm