TG-AL373-120-70-5.5-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-AL373-120-70-5.5-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-AL373-120-70-5.5-0
Beskrivning
THERM PAD 120MMX70MM YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Gul 120,00mm x 70,00mm Rektangulär
Kategori
Tjocklek
0,217" (5,50mm)
Tillverkare
t-Global Technology
Material
Silikonelastomer
Serie
Stöd, bärare
Glasfiber
Förpackning
Bulk
Färg
Gul
Artikelstatus
Föråldrad
Termisk konduktivitet
1,7W/m-K
Typ
Strömledande platta, ark
Hållbarhetstid
36 månader
Form
Rektangulär
Basproduktens nummer
Kontur
120,00mm x 70,00mm