TG-AL373-12.5-12.5-3.5-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-AL373-12.5-12.5-3.5-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-AL373-12.5-12.5-3.5-0
Beskrivning
THERM PAD 12.5MMX12.5MM YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Gul 12,50mm x 12,50mm Kvadrat
Kategori
Tjocklek
0,138" (3,50mm)
Förpackning
Box
Termisk konduktivitet
1,7W/m-K
Hållbarhetstid
24 månader
Form
Kvadrat
Basproduktens nummer
Kontur
12,50mm x 12,50mm