TG-AH486-45-25-6.0-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-AH486-45-25-6.0-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-AH486-45-25-6.0-0
Beskrivning
THERM PAD 45X25MM GRAY
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 45,00mm x 25,00mm Rektangulär
Kategori
Tjocklek
0,236" (6,00mm)
Material
Silikonelastomer
Serie
Färg
Grå
Förpackning
Box
Termisk konduktivitet
3,2W/m-K
Artikelstatus
Föråldrad
Hållbarhetstid
24 månader
Typ
Strömledande platta, ark
Hållbarhetstid, start
Inköpsdatum
Form
Rektangulär
Basproduktens nummer
Kontur
45,00mm x 25,00mm