TG-AH486-20-20-4.0-1A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-AH486-20-20-4.0-1A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-AH486-20-20-4.0-1A
Beskrivning
THERM PAD 20MMX20M W/ADH GRAY
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 20,00mm x 20,00m Kvadrat Vidhäftande (en sida)
Kategori
Kontur
20,00mm x 20,00m
Tjocklek
0,157" (4,00mm)
Förpackning
Bulk
Lim
Vidhäftande (en sida)
Grå
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
3,2W/m-K