TG-AH486-150-150-1.0-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-AH486-150-150-1.0-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-AH486-150-150-1.0-0
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 150,00mm x 150,00mm Kvadrat
Kategori
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Tillverkare
t-Global Technology
Material
Silikonelastomer
Serie
Färg
Grå
Förpackning
Box
Termisk konduktivitet
3,2W/m-K
Artikelstatus
Föråldrad
Hållbarhetstid
24 månader
Typ
Strömledande platta, ark
Hållbarhetstid, start
Inköpsdatum
Form
Kvadrat
Basproduktens nummer
Kontur
150,00mm x 150,00mm