TG-A9000-5-5-0.8
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A9000-5-5-0.8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A9000-5-5-0.8
Beskrivning
THERM PAD 5X5MM PINK
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Pink 5,00mm x 5,00mm Kvadrat
Kontur
5,00mm x 5,00mm
Serie
Tjocklek
0,0315" (0,800mm)
Termisk konduktivitet
9,0W/m-K