TG-A9000-310-310-3.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A9000-310-310-3.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A9000-310-310-3.0
Beskrivning
THERM PAD 310MMX310MM PINK
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Pink 310,00mm x 310,00mm Kvadrat
Kontur
310,00mm x 310,00mm
Serie
Tjocklek
0,118" (3,00mm)
Termisk konduktivitet
9,0W/m-K