TG-A9000-150-150-1.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A9000-150-150-1.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A9000-150-150-1.0
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM PINK
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Pink 150,00mm x 150,00mm Kvadrat
Kategori
Form
Kvadrat
Tillverkare
t-Global Technology
Kontur
150,00mm x 150,00mm
Serie
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Förpackning
Bulk
Färg
Pink
Artikelstatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
9,0W/m-K