TG-A9000-15-15-0.5
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A9000-15-15-0.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A9000-15-15-0.5
Beskrivning
THERM PAD 15MMX15MM PINK
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Pink 15,00mm x 15,00mm Kvadrat
Kontur
15,00mm x 15,00mm
Serie
Tjocklek
0,0197" (0,500mm)
Termisk konduktivitet
9,0W/m-K