TG-A6200-20-20-1.5
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A6200-20-20-1.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A6200-20-20-1.5
Beskrivning
THERM PAD 20MMX20MM BLUE
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Blue 20,00mm x 20,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Kontur
20,00mm x 20,00mm
Tjocklek
0,0591" (1,500mm)
Termisk konduktivitet
6,2W/m-K